HomeCare Evde Bakım ve Hemşirelik Hizmetleri

Uzman profesyonel ekibiyle, tam donanımlı, yerinde sağlık hizmet veren sağlık bakım şirketi.

Günümüzde sağlık sistemleri hastaların beklentilerine cevap vermekte zorlanıyor, müdahale sonrası tedavilerin mümkün olduğunca hastane dışında devam etmesi tercih ediliyor. Bu amaca yönelik olarak kurulan HomeCare hastaya evinde/yerinde bakım altyapısı hazırlayarak, uzman personel ile düzenli ziyaret ederek, ilaç kullanımında gereken eğitimleri vererek, hastanın tedaviye uyumunu ve tedavide başarıyı artırmayı hedefliyor.

Kadrosunda yüze yakın uzman (doktor, diyetisyen, psikolog, fizyoterapist) ve altmışa yakın hemşire bulunduran HomeCare hastanın yaşadığı ortamda koruyucu ve iyileştirici hizmetler sunuyor. Kronik hastalığı olan veya belirli bir dönem tedavi alması gereken hastaların, “akılcı ilaç kullanımı ilkeleri” doğrultusunda tedavi uyumunu sağlamaya yönelik eğitim hizmetleri veriyor. Hasta ve hekim için özelleştirilmiş / kişiselleştirilmiş içerikli dijital projelerle hizmetini destekliyor.

7/24 Acil Sağlık Hattı ile hem hastasına hem de uzmanlarına destek veriyor. İlaç ve rapor hatırlatma türü Uzaktan Hasta Takip Hizmetleri de gerçekleştiriyor. Aynı çağrı merkezi üzerinden kurumlara Tıbbi Danışma ve Acil Durum Destek hizmetleri de veriyor.

Ayrıca tıbbi uzmanlık dernekleri ve ilaç sektöründen firmalarla Hasta Destek Programları, Mobil Sağlık Projeleri, Sahada Hastalık Taramaları, Sosyal Bilinçlenme Kampanyaları ve Farkındalık Roadshow’ları düzenliyor.