Unicall Bireysel Sağlık Yönetimi Sistemleri

Önleyici tedaviler ve koruma paketleriyle; entegre, bireysel sağlık çözümleri şirketi.

Tüm dünyada ve Türkiye’de sağlık sistemleri yükselen hasta taleplerinden dolayı, bireysel sağlık koruma taleplerine yetişemiyor. Önleyici sağlık bakımı artık çok daha önemli. Hastalığı beklemek yerine önlem almak, korunma yöntemleri konusunda bilinçlenmek, kolay ulaşılabilen düzenli tıbbi danışmanlık almak, sigorta paketleriyle güvence donanımı sağlamak ve teşhisle karşı karşıya kalındığında kaotik sistemde vakit kaybetmeden çözüm ve yol haritası bulmak… Unicall Bireysel Sağlık Yönetimi Sistemleri’nin iştigal alanı.

Dünyanın gelişmiş ülkelerinde uzun yıllardır başarıyla uygulanan, ülkemizde ise henüz yeni gelişmekte olan; “meme kanseri koruma”, “prostat kanseri koruma” gibi “sigorta destekli erken teşhis, koruma ve sağlık koçluğu paketleri” Unicall Bireysel Sağlık Yönetimi Sistemleri’nin ilk paketleri. Sırada “diyabet koruma” ve “jinekolojik korum” paketleri bulunuyor.

Unicall Bireysel Sağlık Yönetimi Sistemleri’nin ardıl misyonu, özellikle günümüzde hastaneleri ve hasta yataklarını en çok meşgul eden kronik hastalıklar konusunda bir “sağlıklı yaşamaya ilişkin güncel içerik sağlayıcısı” olmak. Bu hastalıklar konusunda geniş kitleleri bilgilendirme, bilinçlendirme ve önlem almaya teşvik etmek amacıyla, “hasta olmadan önce yaşam tarzlarına yol gösterici olma”, şirketin kurumsal sosyal sorumluluğu…